VI Turniej Warcabowy „Warcaby w mazowieckiej szkole”
12 maja 2026r. młodzi warcabiści z klas I-III rozegrali pełne emocji partie w VI Turnieju Warcabowym organizowanym przez MSCDN w Ostrołęce w ramach projektu „Warcaby w mazowieckiej szkole”.
Nasi reprezentanci w każdej kategorii zajęli znaczące miejsca
Klasa I
2 miejsce - Hanna Kruszewska
5 miejsce- Antoni Popławski
Klasa II
2 miejsce- Julia Zawistowska
3 miejsce - Adam Góral
Klasa III
3 miejsce- Wiktoria Łuniewska
5 miejsce - Krzysztof Zawistowski
Gratulujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!