Szkolny Konkurs Piosenki Ekologicznej "Zielona pięciolinia"
8 maja 2026 r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Ekologicznej pod hasłem "Zielona pięciolinia".
Laureaci:
- kategoria SOLIŚCI klasy 1-3
I miejsce - Oliwia Złotkowska kl.1
II miejsce - Adrianna Kossowska kl.1
III miejsce - Wojciech Długoborski kl. 3b - kategoria SOLIŚCI kl. 4-6
I miejsce - Natalia Kuzak kl. 4
II miejsce - Amelia Bagińska kl. 4
III miejsce - Igor Kietliński kl. 4 - kategoria ZESPOŁY kl. 1-3
I miejsce - kl. 3 a
II miejsce - kl. 2
III miejsce - kl. 1 - kategoria ZESPOŁY kl. 4-6
I miejsce - kl. 4
II miejsce - kl. 5
Laureaci pierwszych i drugich miejsc będą reprezentować naszą szkołę na Festiwalu Piosenki Ekologicznej w Bogutach Piankach.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!