Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nurze

VI Turniej Warcabowy „Warcaby w mazowieckiej szkole”

Ocena 0/5

        12 maja 2026r. młodzi warcabiści z klas I-III rozegrali pełne emocji partie w VI Turnieju Warcabowym organizowanym przez MSCDN w Ostrołęce w ramach projektu „Warcaby w mazowieckiej szkole”.
Nasi reprezentanci w każdej kategorii zajęli znaczące miejsca 
Klasa I
2 miejsce - Hanna Kruszewska
5 miejsce- Antoni Popławski
Klasa II
2 miejsce- Julia Zawistowska
3 miejsce - Adam Góral
Klasa III
3 miejsce- Wiktoria Łuniewska
5 miejsce - Krzysztof Zawistowski
Gratulujemy!

Galeria zdjęć

VI Turniej Warcabowy  „Warcaby w mazowieckiej szkole” 7 VI Turniej Warcabowy  „Warcaby w mazowieckiej szkole” 6 VI Turniej Warcabowy  „Warcaby w mazowieckiej szkole” 5 VI Turniej Warcabowy  „Warcaby w mazowieckiej szkole” 4 VI Turniej Warcabowy  „Warcaby w mazowieckiej szkole” 3 VI Turniej Warcabowy  „Warcaby w mazowieckiej szkole” 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności