Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nurze

Klasy I-III w stolicy

Ocena 0/5

      26 listopada uczniowie klas I-III wyruszyli na wycieczkę do Warszawy, gdzie odbyli wizytę w pijalni czekolady E. Wedla, a następnie przeżyli wiele emocji zwiedzając Stadion Narodowy. To był dzień pełen ciekawych wrażeń.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności