26 listopada uczniowie klas I-III wyruszyli na wycieczkę do Warszawy, gdzie odbyli wizytę w pijalni czekolady E. Wedla, a następnie przeżyli wiele emocji zwiedzając Stadion Narodowy. To był dzień pełen ciekawych wrażeń.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!