W naszej szkole zorganizowano akcję pod hasłem: "Zabawa to poważna Sprawa". Zebrane pluszaki i zabawki przekazano dzieciom z Oddziału Pediatrycznego szpitala w Ostrowi Mazowieckiej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!