Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nurze

Pożegnanie Absolwentów

Ocena 0/5

       19 czerwca 2024 r. kolejny rocznik ósmoklasistów pożegnał Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Nurze. Absolwenci  złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia szkoły podstawowej. To wyjątkowe wydarzenie było pełne emocji, wspomnień oraz pięknych chwil. Uczniowie klasy ósmej zakończyli ważny etap swojej edukacji. W trakcie uroczystości mogliśmy usłyszeć wiele ciepłych słów i podziękowań. Były też łzy wzruszenia. Pani Dyrektor, zaproszeni goście oraz młodsi koledzy i koleżanki z klasy VII złożyli absolwentom serdeczne życzenia powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej i życiowej. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności